środa, 23 grudnia 2020

Kolejny etap!

 Siemanko!! :D

Właśnie nadszedł dla mnie kolejny etap w tworzeniu muzyki. Jakiś czas temu zakupiłem sobie laptopa, który pozwoli mi używać program dzięki któremu będę miał wiele podstawowych możliwości podczas tworzenia :) 


Jednocześnie skusiłem się, by ten laptop pozwalał mi na gry :P :D 
A jest to Lenovo Legion Y540 z procesorem i7, pamięcią RAM 32 GB, dyskiem 500 GB SSD  (który to za mało :P) oraz kartą graficzną GeForce RTX 2060, która ma 6GB. A działam na systemie Windows 10. 

A program do tworzenia jaki używam to FL Studio, ale najważniejszy jest tu Albion ONE od Spitfire Audio.

I to właśnie na podstawie możliwości Albiona mogę tworzyć utwór jak ten.  

Co do utworu... Jest to jeden z utworów, który mi po prostu wpadł do głowy :P Co jest w nim ciekawe, że to nie jest typowe metrum 4/4. Jest to kolejne dzieło, któremu należała się swoboda, by móc swobodnie wyrażać jego emocje :) A są one kurczę trochę dziwne :) Ale utwór jest o charakterze smutnym, jednak nie odbieram go depresyjnie. Ale mniejsza z tym, to zostawiam słuchaczom :P :D  



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz