Siemanko wszystkim :)
Właśnie postanowiłem stworzyć bloga, by móc publikować swoją twórczość. Nie jest to mój pierwszy raz z tworzeniem blogiem. Zajmowałem się wieloma tematami. Ale mam nadzieję, że ten będzie odpowiednią decyzją :D
W planie działania mam zamiar publikować swoją twórczość muzyczną, grafikę, jak i fotografię. A czy tylko tyle? To nie mogę tego obiecać :P Może poświęcę też czas na omawianie procesu tworzenia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz